Klempířské práce Pokrývačské práce Izolace střech Sněhové zábrany Reference Kontakt

Pokrývačské práce

Firma Klempíři Petr pro Vás zhotoví střechu ze všech taškových krytin, které jsou na trhu dostupné. Jsme schopni realizovat jak drobné opravy poškozených taškových střech přírodními vlivy, například po silném větru spadané nebo vysunuté střešní tašky, spadané hřebenáče, celkové generální opravy taškových střešních krytin, tak i kompletní pokládku nové střešní krytiny.

Součástí generálních oprav je i celková revize dřevěných střešních prvků, jako jsou krovy a latě, jejich ošetření nástřikem proti škůdcům a hnilobě nebo kompletní výměna.

V rámci oprav taškových střešních krytin jsme dále schopni realizovat následující stavební úkony s tím spojené:

Nedílnou součástí pokrývačských prací je i doprava střešních tašek a veškerého materiálu na místo realizace.

Základní druhy střešních taškových krytin:

Pálené střešní tašky:

Střešní taška Bobrovka

Střešní taška Bobrovka

Taška patřící k historicky nejstarším a nejvýznamnějším krytinám. Jedná se o hladkou střešní krytinu, která se dá pokládat na tzv. husté či řídké laťování (tj. šupinové či korunové krytí). Slouží k vykrytí různých, i oblých tvarů (volské oko,kužel, úžlabí).

Střešní taška Falcovka

Střešní taška Falcovka

Falcovka je ražená drážková taška klasického tvaru vzniklého v 19. století. Hluboké drážky v hlavové i boční části zvyšují těsnost krytiny a dají se proto používat i v extrémně náročných klimatických podmínkách. Moderní velkoplošný formát umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí.

Další pálené tašky:

Jako hlavního dodavatele pálené střešní tašky jsme zvolili výrobce s dlouholetou zkušeností a zaručenou kvalitou společnost Tondach.

Tondach

Betonové střešní tašky:

Betonová střešní taška KMB BETA

Betonová střešní taška KMB BETA

Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Betonová střešní taška KMB Hodonka

Betonová střešní taška KMB Hodonka

Betonová střešní taška KMB Hodonka je betonová střešní krytina s novým profilem, který vytváří na střeše zajímavé efekty. Nová barevná povrchová úprava s leskem je na první pohled odlišná a řadí tašku mezi exkluzivní krytiny.

Betonová střešní taška KMB BOBROVKA

Betonová střešní taška KMB BOBROVKA

Její atraktivní vzhled ji předurčuje k využití u novostaveb. Díky svému tradičnímu tvaru je vhodná i pro rekonstrukce starých budov a památek

Jako hlavního dodavatele betonových střešních krytin jsme zvolili společnost KM BETA

KM BETA

Veškeré taškové střešní krytiny jsou dodávány v několika barevných provedeních a v několika druzích povrchových úprav. (lesklé, matné, hrubé, hladké)

Kontaktujte nás

Co nabízíme | Reference | Kontakt | Spolupracujeme | Mapa stránek | Správa nemovitostí

KLEMPÍŘI PETR - klempíři & pokrývači 2012 © Ing. Petr Mikulenka a spol.účetní služby a správa nemovitostí Facebook sitemap